Logo základní školy Třebařov

Humanitární sbírka


hypoterapie-ilustr Žákovský parlament se i letos zapojil do pořádání humanitární sbírky. Tentokrát to byl 10. ročník veřejné sbírky ve prospěch občanského sdružení

hypoterapie-o2 CPK – CHRPA Pardubice, které se věnuje přípravě koní pro hiporehabilitaci. Peníze získané touto cestou jsou jedním ze zdrojů příjmů, kterými je financována veškerá činnost. Členky parlamentu Markéta Macková a Tereza Tichá se ujaly spolu se svými spolužáky z IX. třídy prodeje dárkových předmětů (hopíci, hra Motanice a Bludiště, pohlednice, samolepky,…) za symbolicku cenu 10,– Kč. Nakonec se jim podařilo získat 1 000,– Kč a ty byly odeslány na účet sdružení. Jsme rádi, že jsme alespoň trochu touto cestou pomohli nemocným dětem i dospělým pacientům.

hypoterapie-o1

 

 

 

 

 

 

Připravila: B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16