Logo základní školy Třebařov

Halloween ve družině B


halloveen-2017-ilustr Věřte, nevěřte, poslední den před podzimními prázdninami se družina, jako by mávnutím kouzelného proutku, přeměnila na strašidelné doupě. Stalo se tak díky oblíbenému halloweenskému svátku, kdy se žáci mohou převléci do hrůzostrašných kostýmů a plnit úkoly.

Na tento velký den jsme se s celou družinou připravovali velmi dlouho. Společně jsme vyráběli výzdobu – kreslili a vystřihovali netopýry a pavouky nebo dlabali dýně. Těm, kteří si nepřinesli žádný kostým, nakreslila paní asistentka Leinveberová na obličej alespoň strašidelné motivy.

halloveen-2017-o1 Žáci při plnění úkolů museli zapojit své smysly a otestována byla i jejich odvaha. Ti méně odvážní spolupracovali ve dvojicích. Družina představovala čarodějnické doupě, kde si strašidla mohla prohlédnout různé biologické preparáty např. hady, pavouky a hmyz naložený ve formalínu. Ty nám byly zapůjčeny z kabinetu přírodopisu. Žáci si během strašidelného odpoledne pochutnávali na různých dobrotách, které pro nás připravily šikovné maminky. Za splněné úkoly byli všichni odměněni pamětními listy, aby měli vzpomínku na tento výjimečný den.

Celou akci jsme zakončili diskotékou.

fotogaleriePřipravila Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16