Logo základní školy Třebařov

Halloween v ŠD-B


halloween-sdb-ilustr Na poslední den v říjnu jsme si naplánovali „Hallowenské odpoledne“. Do školní družiny přišla celé řada strašidel, čarodějnic, ale i kostlivců.

Děti, které neměly převlek, si mohly alespoň nechat strašidelně pomalovat obličej od paní Olgy Leinveberové. Příjemné strašidelné odpoledne jsme strávili zábavnými hrami a soutěžemi o ceny. Naše strašidla nejvíce pobavila hra upatlané pusy, kdy se soutěžící poslepu krmili jogurtem, a lžícová štafeta, při které si jednotlivá družstva musela co nejrychleji předat lžíci pod oblečením.

Po celou dobu halloweenské párty jsme mohli ochutnávat občerstvení, které nám připravily šikovné maminky. Tímto jim velice děkujeme.

fotogaleriePřipravila: Eva Chlupová.

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16