Logo základní školy Třebařov

HALLOWEEN - školní družina - 2015


halloween-sk-druz-2015-ilustr V úterý 27. 10. se po budově školy začala trousit nejrůznější strašidla. Toho jsme využily a společně se třetí třídou jsme uspořádaly ve školní družině B žákům halloweenskou hru

Nejdříve jsme děti, které neměly masku, domalovaly barvičkami na obličej, aby se do hry mohly také zapojit. Pak přišel na řadu samotný proměňovací rituál.

Aby se děti staly opravdovými strašidly, musely splnit několik úkolů. Nejdříve snědly opravdové delikatesy jako jsou oči, hadi, myši a nebo zombie mozky. Tyto pochoutky zapily proměňovacím sérem a na závěr si došly pro průkaz totožnosti strašidla. Pro navození té správné atmosféry nám hrála hudba z filmů od Tima Burtona.

 

Připravily: Gabriela Königová a Renata Nečasová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16