Logo základní školy Třebařov

Exkurze Brno


exkur-brno-zs-2018-ilustr V úterý 29. 5. navštívili žáci 3., 4. a 5. třídy Brno, aby v divadle Radost zhlédli divadelní představení Pipi Dlouhá punčocha a podívali se do muzea Anthropos na rozsáhlou expozici věnovanou původu a vývoji člověka.

exkur-brno-zs-2018-o1 Napínavý příběh plný neobvyklých dobrodružství a radosti ze života s Pipi, Tomym a Anikou děti zavedl do světa neomezené fantazie a hravosti.

V muzeu Anthropos všechny ohromil 3, 5 metrů vysoký model mamuta s mládětem. Zajímaví byli i naši prapředci a nástroje, které používali. Protože se ve vlastivědě učíme o pravěku, byla tato zkušenost velkým obohacením a doplněním vědomostí.

fotogaleriePřipravila: Mgr. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16