Logo základní školy Třebařov

Družina B hledá talent


sd-talent-2018-ilustr Po zdařilé olympiádě jsme uspořádali další soutěž, tentokrát zaměřenou na talent našich žáků. Do této soutěže se mohly přihlásit všechny děti, kterým nechyběla odvaha recitovat, zpívat nebo tančit.

Zúčastnit se mohli jak jednotlivci, tak skupiny. Soutěžní klání trvalo celý týden a aktéři se pilně připravovali i o školních přestávkách. Všichni účinkující dostávali body od poroty, ale závěrečné slovo patřilo divákům. Musím uznat, že práce porotců nebyla vůbec jednoduchá.
Vítězové byli odměněni sladkostí a diplomem. Na prvním místě se umístila taneční skupina ve složení: Radim Petr, Šimon Kopal a bratři Luzárovi. Druhé místo obsadilo pěvecké duo Eliška Nováková a Alena Švehlová. Třetí příčka patřila za recitaci Nikole Svobodové, čtvrtá za zpěv Patricii Richtrové a páté místo bylo obsazeno tanečním duem Lenka Novotná a Kamila Pešková.

Všem dětem děkuji nejen za jejich výkony, ale především za odvahu a chuť soutěžit.

Připravila: Eva Chlupová


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16