Logo základní školy Třebařov

Drakiáda ve školní družině B


drakiada-sdb-2017-ilustr Drakiáda, to je tradiční podzimní událost ve školní družině. Žáci při ní mezi sebou soutěží, komu drak vzlétne k obloze nejrychleji a nejdéle se vznáší.

Letos jsme ale se zahájením této oblíbené školní akce měli velké problémy. Nejprve nám na plánovaný termín nepřálo počasí, a tak naši draci museli čekat na svůj let celý týden ve skříňkách. Poté, když se sluníčko objevilo nad školním hřištěm, vítr jakoby zůstal doma. Žákům se vůbec nedařilo dostat draky na oblohu a spíše to vypadalo, že si s draky hrají na honěnou. To ale malé účastníky vůbec neodradilo a celou papírovou parádu si užili dokonale. Odměněni byli všichni, kteří své papírové kamarády vzali s sebou na let plný dobrodružství.

Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16