Drakiáda - MŠ - 2019

ms-drakiada-2019-ilustr Ve čtvrtek 10.10. proběhla v mateřské škole tradiční drakiáda. Děti se na ni již od pondělí řádně připravovaly, ať lepením dráčků, pohybovými hrami, písněmi či básničkou doplněnou pohybem.

V dopoledních hodinách jsme se sešli s rodiči před mateřskou školou a společně jsme se vydali dračím průvodem k obecnímu hřišti. Zde se za mírného větru vznášeli dráčci různých velikostí a obrazců. Ne vždy bylo větrno, proto si děti dopomáhaly během.
Všechny děti odcházely spokojené zpět do mateřské školy, kde dostaly sladkou odměnu za účast na drakiádě.
Děkujeme všem rodičům i sourozencům za pomoc a hojnou účast. Dále se těšíme na další spolupráci při Slavnosti světýlek.

Připravila: Petra Krönerová