Logo základní školy Třebařov

Divadlo Olomouc


divadlo-olomouc-2016-ilustr Přiblížil se čas vánoční a my jsme už třetím rokem v tomto období vyrazili do divadla. V letech předchozích jsme navštívili Prahu a Brno.

 

 

 

divadlo-olomouc-2016-o1

 Letos vedly naše kroky v pátek 16. prosince do Olomouce. V Moravském divadle na nás čekala oblíbená a známá situační komedie Sluha dvou pánů, kterou Národní divadlo v Praze s Miroslavem Donutilem v hlavní roli uvádí už téměř dvacet let. Mladý herec Roman Vencl v této hře v roli sluhy Truffaldina v olomouckém divadle zazářil. Obdivuhodný byl jeho skvělý herecký výkon, problém mu nedělala ani jízda na kolečkových bruslích nebo další fyzicky náročné kousky.

divadlo-olomouc-2016-o2 Po zhlédnutí výborného tříhodinového představení, při kterém jsme se všichni skvěle bavili, jsme zamířili na náměstí, abychom si prošli vánoční trhy a případně dokoupili nějaké drobné dárky pro své blízké. Jelikož jsme navštívili dopolední představení, domů jsme plni zážitků dorazili kolem půl čtvrté odpoledne.

Už teď se těšíme na příští rok, až opět zamíříme do nějakého většího města navštívit tamní divadlo. 

 

fotogalerie

 

 

 

Připravila: p. uč. A. Kolomá, p. uč. B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16