Divadlo JÓJO

div-jojo-2019-ilustr Ve středu 5.června k nám do školky přijelo Divadlo JÓJO se svou Dobrodružnou pohádkou – Sarka a Farka na safari.

Turisté Sarka a Farka vyrazili na výlet na safari. Společně představili dětem zvířata, která tam žijí. Od začátku až do konce byla pohádka velmi napínavá. Děti se společně zapojily do děje a to ať pohybem či písní. Na konec pomohly najít ztraceného lemura Makiho a čekala je sladká odměna s písničkou.

Velké poděkování patří divadélku za pasování předškoláků na školáky. Děti dostaly tři záludné otázky, na které hravě odpověděly, a tím mohlo pasování začít. Děti dostaly pasovací list a sladkou odměnu.

Na další spolupráci s divadélkem se těšíme v dalším školním roce.

Petra Krönerová, Veronika Švichká