Divadlo JóJo v MŠ

dluhy-siroky-ms-2018-ilustr V úterý 5. 6. přijelo naposledy v tomto školním roce divadélko JóJo s pohádkou Dlouhý, Široký a Bystrozraký. …

dluhy-siroky-ms-2018-o1 Velmi známá klasická pohádka byla dětem podána netradičním způsobem. Princ a jeho tři kamarádi jdou přes pole, louky, paseky a bílé skály vysvobodit princeznu.

Dětem se pohádka líbila a bylo moc pěkné, že se mohly do děje zapojit.

Na závěr nachystalo divadélko pasování předškoláků na školáky, kdy si děti vylosovaly otázky, na které odpovídaly. Otázky byly zapeklité a né vždy se odpověď vydařila. I přesto pasování proběhlo u všech předškoláků úspěšně.

Tímto způsobem bych chtěla poděkovat divadélku a těšíme se na spolupráci v dalším školním roce.

Petra Krönerová