Logo základní školy Třebařov

Divadlo Hradec Králové - 2019


  divadlo-hk-2019-ilustr Naše škola uspořádala 1. dubna pro zaměstnance školy, rodiče žáků a další zájemce z řad veřejnosti zájezd do divadla na večerní představení Kočičí hra. V hlavní roli se představila živelná Pavla Tomicová.

Tato tragikomedie Istvana Orkenyho nás zavedla do komunistického Maďarska. Sledovali jsme příběh sester Erži a Gizely, nejkrásnějších dívek z města Leta. Příběh o stárnutí, lásce, vášni k životu, sesterské blízkosti a hlavně nezdolatelném optimismu.
Udělali jsme si i společné foto s hlavní protagonistkou Pavlou Tomicovou a s většinou divadelního souboru.

Všichni byli velmi milí a ochotní.

Připravila: p. uč. A. Kolomá a B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16