Dětský den v MŠ - 2018

det-den-2018-ilustr Ve čtvrtek 21.6. se konal dětský den se spaním ve školce. V dopoledních hodinách se mohly děti nechat namalovat barvami na obličej. Mezi oblíbené kresby patřil motýlek, pirát, kočička a upír.

det-den-2018-o1 Odpoledne byl pro děti nachystaný pan animátor, který dětem připravil spousty zábavných tanečků a soutěží pod tématem „Hurá prázdniny“.

Na závěr jsme si opekli buřty na ohni, který nám velmi šikovně pomohl rozdělat pan Bazalka. Děkujeme…..
Na spaní ve školce zůstalo 6 odvážlivců, kteří statečně vydrželi bez jakéhokoliv stesku do druhého dne.

Moc děkujeme rodičům za pomoc a účast na dětském dnu a těšíme se na spolupráci na dalších akcí.

Petra Krönerová