Logo základní školy Třebařov

Dětský den se spaním ve školce - 2017


ms-spani-ve_skolce-2017-ilustr Ve čtvrtek 22. června jsme si ve školce udělali Dětský den. Tentokrát proběhlo všechno obráceně.

ms-spani-ve_skolce-2017-o1 Dopoledne jsme si udělali soutěže a diskotéku, děti dostaly sladkou odměnu za snahu. Na zahradě nám tanečníci pod vedením paní učitelky Vašíčkové ukázali, co se naučili v tanečním kroužku. Odpoledne jsme se sešli ve školce i s rodiči. Přijela k nám divadelní skupina z Litomyšle a zahrála nám pohádku o Zlatovlásce, představení se nám moc líbilo. Děti se také mohly vykoupat v bazéně a potom jsme si opekli na zahradě párky. Odvážné děti zůstaly spát ve školce s paní učitelkou Vystrčilovou. Dětský den se nám velice líbil a těšíme se na další společnou akci.

Děkujeme rodičům za pomoc při organizaci.


fotogaleriePřipravila: Veronika Švichká

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16