Logo základní školy Třebařov

DĚTSKÝ DEN - 2016


ms-detsky-den-2016-ilustr V pondělí 13. června jsme ve školce slavili svátek dětí. Dopoledne proběhlo malování na obličej, rázem byla školka plná upírů, pirátů, motýlů a šelem.

ms-detsky-den-2016-o1 V pět hodin se sešli rodiče s dětmi na zahradě školky, kde bylo připraveno devět stanovišť s různými úkoly – chůdy, chytání rybiček, skládání obrázků, tetování, kroket,… Za splnění úkolů byly děti odměněny sladkostmi a dárkem. Následovalo opékání párků a odvážné děti spaly ve školce. Večer jsme si vypustili lampión štěstí, na který si děti nechaly napsat svá tajná přání.

Děkujeme rodičům za pomoc při organizaci akce.


fotogaleriePřipravila: Veronika Křivánková a Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16