Logo základní školy Třebařov

Den otevřených dveří 2017


den-otev-dveri-2017-ilustr V pátek 12. května se na naší škole konal Den otevřených dveří, kdy bylo možné nahlédnout přímo do výuky a prohlédnout si prostory školy. Této nabídky využili především rodiče z prvního stupně.

Děti z druhé třídy si na návštěvu pozvaly nejen maminky a sourozence, ale také svoje prarodiče. První dvě hodiny ukázaly, co všechno dělají v hodinách českého jazyka a matematiky. Další dvě hodiny už byly v tvořivém duchu. V oblíbených dílničkách si společně vyrobili dva dárečky pro maminky. Krabičku, kterou si ozdobili ubrouskovou technikou a jehelníček z květináčku.  Společné dopoledne se všem moc líbilo a především babičky oceňovaly prostředí školy a tříd.

Mgr. Marta Přidalová


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16