Logo základní školy Třebařov

Další návštěva psího útulku


podekovani_trebarov_2017_ilustr Ve čtvrtek 29. 6. 2017 navštívily naposledy v tomto školním roce zástupkyně naší školy, respektive skupiny dobrovolníků nazvané „Pomoc útulku zst“, psí útulek Canis centrum s.r.o. v Lanškrouně.

Adriana Smolíková a Lucka Chlupová z IX. třídy a Erika Švichká z VIII. třídy spolu s p. uč. B. Šrolovou přivezly další balíky krmení, obojky a hračky pro zde umístěná zvířata.

Během zhruba půlroční  spolupráce se díky různým aktivitám podařilo na naší škole vybrat přes 7 tisíc korun. Výtěžek  byl např. ze sběru papíru, bylin, pomerančové kůry, z prodeje starých učebnic, z dobrovolného vstupného na divadelní představení, z dražby výrobků ze soutěže  „ O nejhezčí výrobek psa a kočky“ atd. Všechny získané peníze jsme proměnili v materiální pomoc, která směřovala do Lanškrouna.

Z útulku jsme dostali i děkovný certifikát „od všech chlupáčů a jejich  ošetřovatelů“.

Věříme, že spolupráce bude i nadále pokračovat a že se příští školní rok najde za aktivní deváťáky, kteří byli hybnou silou pomoci, adekvátní náhrada.

Připravila: p. uč. B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16