CRAZY DAY

crazy-day-2016-ilustr Již tradičně se 1. června na Den dětí konal na 1. stupni CRAZY DAY – bláznivý den. Tentokrát byl pro děti připraven opravdu bohatý program.

crazy-day-2016-o1 Nejprve si žáci 5. třídy připravili pro svoje mladší spolužáky zábavné úkoly a soutěže. Poté následovala mini diskotéka s módní přehlídkou těch nejbláznivějších převleků a účesů. Porota vybrala ty nejvíc crazy a odměnila je drobnými dárky a diplomem. Samozřejmostí byla i bublinková show, kterou si užili opravdu všichni. Nakonec se děti přesunuly do tělocvičny, kde se v rámci besedy seznámily s Janem Sýkorou, který se věnuje bojovému umění.

Celý den se vydařil a těšíme se zase příští rok.

Mgr. Marta Přidalová