Logo základní školy Třebařov

Cirkusová pohádka a pasování předškoláků


cirkusova-pohadka-2016-ilustr V pondělí 30. května nás navštívilo Divadlo JOJO s Cirkusovou pohádkou. Na představení se také přišly podívat děti z první třídy.

cirkusova-pohadka-2016-o1 A o čem pohádka byla…. Namyšlený tygr Milouš se zraní a prasátko jménem Tygr se svými kamarády z cirkusu musí zachránit celé představení. Vše dobře dopadlo a cirkus se konal.

Po představení nastoupili všichni budoucí prvňáčci, aby mohli být pasováni na školáky. Nejdříve museli ukázat své dovednosti – sílu, znalost jména, počítání, spolupráci,… Všichni zkoušku zvládli a mohli být pasováni. Děti dostaly dárečky a pamětní list od naší školky.

Budoucím prvňáčkům přejeme hodně úspěchů ve škole.


fotogaleriePřipravila: Veronika Křivánková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16