Logo základní školy Třebařov

Česko zpívá koledy 2019 – devátý ročník


cesko-zpiv-koled-2019-ilustr Tradiční akce „Česko zpívá koledy“, pořádaná regionálními novinami Deník, se konala ve středu 11. 12. od 18 hodin na více než 900 místech napříč Českem i zahraničím. Již potřetí se zapojili i občané Třebařova a okolních vesnic, včetně několika žáků naší školy. Opět jsme se sešli na hrázi Mlýnského rybníka a zazpívali si 6 našich nejznámějších koled (Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko, Pásli ovce valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí…). Nutno říci, že nejlépe nám šly refrény, protože ve znalosti textů máme trochu rezervy.

Děti dostaly za odměnu balíčky se sladkostmi. Občerstvit jsme se mohli teplými nápoji, jablky v županu, opečenými vuřty,… Akce proběhla v příjemné a veselé atmosféře.

Připravila: p. uč. B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16