Logo základní školy Třebařov

Červen ve školní družině B - 2018


cerven-sdb-2018-ilustr Poslední měsíc tohoto školního roku byl pro děti, které navštěvují školní družinu, opět plný rozmanitých aktivit.

cerven-sdb-2018-o1 Začátkem června jsme oslavili Den dětí diskotékou a společenskými hrami. Poté jsme si připomenuli další významný den – Světový den životního prostředí, v rámci kterého jsme uklízeli odpadky v okolí školy a autobusové zastávky.

Krásné letní počasí nám přálo, a tak jsme mohli trávit čas na nově otevřeném školním hřišti, kde jsme vyzkoušeli dvě atletické disciplíny – skok daleký a běh.

Ve školní družině také probíhaly v průběhu měsíce příležitostné soutěže všeho druhu. Pro chlapce byla velkou výzvou soutěž v páce, při které k velkému překvapení zvítězily dívky – na prvním místě Vivien Černá, druhá Lenka Novotná a třetí příčku obsadil Šimon Kopal. Děti se také utkaly v pexesu a nechyběl ani světový pohár ve stolním fotbale. Všem výhercům moc gratulujeme. Děkujeme SRPDŠ za finanční příspěvek na odměny.
Poslední týden patřil domácím mazlíčkům. Někteří žáci nám svého zvířecího kamaráda přinesli ukázat. Nejenže jsme se o nich dozvěděli zajímavé informace, ale mohli jsme si je také pohladit i pochovat.

Jsme rádi, že jsme mohli i letos vašim dětem nabídnout tolik různorodých a zajímavých aktivit. Věříme, že se příští školní rok naše školní družina opět zcela naplní a my budeme dále obohacovat jejich dětský svět. Přeji dětem i rodičům krásné prázdniny.

fotogalerie
Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16