Červen v ŠD B

cerven-sdb-2019-ilustr Poslední předprázdninový měsíc nás opět čekalo mnoho aktivit. Díky pěknému počasí jsme trávili hodně času na školním hřišti, školní zahradě a dětském hřišti.

Podnikali jsme přírodovědné výpravy po okolí a hráli různé hry. Při výtvarné a pracovní činnosti jsme kreslili obrázky s letní tématikou, např. vlčí máky, slunečnice, ovocné sklenice nebo jsme vyzdobili chodník před naší školou písečnou pláží a modrým oceánem.

Jelikož jsou naše děti soutěživé, s nadšením se zúčastnily akce: „ Družina B hledá talent“. Nikomu nechyběla odvaha recitovat, zpívat, tančit nebo hrát na keyboard. Za krásné výkony a hlavně nápaditost byli všichni odměněni sladkou odměnou.

Poslední družinový den jsme se rozloučili s páťáky přípitkem (bezová limonáda) a popřáli, ať jim to všem v šesté třídě pěkně šlape.

Připravila: Eva Chlupová