Logo základní školy Třebařov

Celoškolní výlet do Zoo Olomouc


celoskol-vylet-olomi-2017-ilustr V úterý 16. května jsme den po ředitelském volnu využili plánované odstávky elektřiny ve škole a 120 volných vstupenek do olomoucké zoo za sponzorování opičky kotula veverovitého. Všichni žáci a učitelé se vydali na výlet do Zoologické zahrady Olomouc na Svatém Kopečku.

celoskol-vylet-olomi-2017-o1 Ráno od školy odjely tři autobusy a po krátkém pěším výstupu od parkoviště jsme se shromáždili u bran zahrady. Kolem desáté hodiny bylo v zoo mnohem více zvířat než lidí a měli jsme celou zoo skoro pro sebe. Za slunečného počasí jsme si prohlédli všechny pavilóny a obešli výběhy. Někteří si zpestřili prohlídku jízdou v zoo vláčku. Mohli jsme si koupit něco dobrého k snědku, utratit kapesné od rodičů za suvenýry, pohladit roztomilá kůzlátka ve výběhu nebo vystoupat na vyhlídkovou věž. Ke škole jsme se vrátili před třetí odpoledne trošku unavení z celodenního chození, ale plní zážitků.

Děkujeme Zoo Olomouc za volňásky a těšíme se na další odstávku elektřiny.:-)

 

fotogaleriePřipravili: p. uč. Květa Doležalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16