Logo základní školy Třebařov

Celodenní výlet ZOO Olomouc - MŠ


vylet-zoo-olom-ms-2017-ilustr Ve středu 24. května jsme se celá školka vydali autobusem do Zoologické zahrady Olomouc na Svatém Kopečku. Všechny děti se těšily na prohlídku …

vylet-zoo-olom-ms-2017-o1 … exotických zvířat, zážitkem pro některé byla už dlouhá jízda autobusem, ti nejmenší si cestou do ZOO i zdřímli. Po příjezdu jsme se rozdělili do dvou skupin – velké a malé děti a každý jsme si šli svoji trasu. Dětem se nejvíce líbily žirafy a opice. Malé děti měly velký zážitek z pavilonu netopýrů, velké děti nejvíce zaujali plazi a vodní živočichové. Nakonec jsme si koupili na památku suvenýry. I když nám počasí příliš nepřálo, výlet jsme si všichni užili a už se těšíme na další.


fotogalerieVeronika Křivánková, Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16