Logo základní školy Třebařov

Čarodějnický rej - MŠ - 2021


carod.rej-ms-2021-ilustr V pátek 30.dubna se uskutečnil čarodějnický rej. Děti už od rána přicházely v čarodějnických převlecích. Společně s paní učitelkou vyrobily čarodějnici a připravily kouzelný lektvar se zaklínadlem.Příprava lektvaru: Do poloviny zavařovací sklenice nalijeme ocet, přidáme třpytky nebo potravinářské barvivo, 2 lžičky jaru, 2 lžičky sody a zamícháme. Je dobré sklenici podložit tácem, lektvar dost vypění.


Čarodějnice a čarodějové museli složit zkoušky z 5 ti disciplín a to:

  •   Čarování
  •   Strachový vak
  •   Hledání havěti
  •   Hod havětí do dálky
  •   Let na koštěti

Na závěr jsme vyrobenou čarodějnici upálili na naší zahradě. Děti si za splněné disciplíny odnesly Čarodějnické vysvědčení a sladkou odměnu.


Fotografie – Čarodějnický rej – MŠ – 2021
 


Eliška Prokopová, Petra Krönerová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16