Budování nové třídy

budov-nove-tridy-2019-ilustr V období jarních prázdnin a následujících pár týdnů došlo v prvním patře budovy k rozšíření prostoru třídy pro velké děti. Dříve tento prostor byl využíván žáky základní školy.

Byla tu výtvarná třída určená pro práci s keramickou hlínou, ta se ale již delší dobu nevyužívala.
Po drobných stavebních úpravách vznikl nový prostor, který je rozdělen do několika částí:

• polytechnická výchova
  • pohybový rozvoj dětí – dětské fitness stroje – rotoped, běžící pás, rotana a stepper
  • dále prostor slouží k rozšíření hrací plochy a k vytváření pokusů.

V pátek 22.2. proběhlo otevření nové třídy a to přestřižením slavnostní stužky. Hned poté si mohly děti vyzkoušet fitness stroje a především pracovní ponky.

Touto cestou děkujeme všem, kteří se podíleli na rekonstrukci nového prostoru pro děti.

Jana Vystčilová, Petra Krönerová, Veronika Švichká, Jaroslava Vičarová