Logo základní školy Třebařov

Bubnování - 2017


bubnování-2017-ilustr V rámci výuky zavítala do posledních předvánočních hodin hudební výchovy na druhém stupni asistentka Olga Leinveberová se svým kamarádem Pavlem z Koruny.

bubnování-2017-o1 Seznámili žáky s různými tradičními , ale hlavně netradičními nástroji. Předvedli, jak se dá na ně pěkně hrát, a zapojili do aktivního hraní i všechny přítomné. Velký zájem byl hlavně o africké bubny. Největší problém vyloudit vůbec nějaký zvuk byl při hře na nástroj didgeridoo, dechový hudební nástroj australských domorodců.

Žáci si hodinu „hudebky“ užili a my děkujeme paní Olze i jejímu kamarádu Pavlovi za zpříjemnění a obohacení výuky.

fotogalerie

Připravila: p.uč. B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16