Logo základní školy Třebařov

Bruslení v Mor. Třebové - 2016


brusleni-2016-ilustr Ve úterý 18. října 2016 žáci třetí a čtvrté vyrazili bruslit do zimního stadionu v Moravské Třebové. Pošmourné podzimní počasí nám náladu nezkazilo, a tak jsme dorazili před devátou hodinou na stadion.

Naše škola věnuje ve svém školním vzdělávacím programu místo i výcviku bruslení, proto jsou naši školáci více či méně zdatnými bruslaři. Nejméně dvakrát za školní rok navštívíme zimní stadion. Není proto divu, že jeho návštěva je mezi žáky velmi oblíbená. Na ledě jsme byli sami, bylo tedy dost prostoru na hry a zdokonalování se v pohybu po ledě. Dokonce i na krátkou přestávku k občerstvení nám zbylo dost času.

Po odchodu ze stadionu nás sice bolely nohy, ale to už k bruslení patří. Spokojenost z bruslení nám dá rychle zapomenout na nějakou tu bolístku. Jen doufejme, že letošní zima nás potěší zimním počasím.

 

Pavel Kosina, Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16