Logo základní školy Třebařov

Broučci a Bongo Brno 25. 5. 2016


bongo-brno-2016-ilustr My, žáci 1., 2. a 3. třídy jsme se na školní výlet tak těšili, že jsme ani dospat nemohli. Cestou sice některým z nás nebylo nejlépe a už skoro hrozilo, že bude náš časový plán narušen, ale nakonec vše dobře dopadlo.

bongo-brno-2016-o1 Nejprve jsme směřovali do divadla Radost, kde jsme sledovali příhody Broučka a Berušky od jejich dětství až do dospělosti. Po krásném představení jsme se autobusem přesunuli do zábavného parku Bongo, abychom si protáhli tělo a zasportovali. Proplétali jsme se nekonečným labyrintem chodeb, klouzaček a žebříků, zaskákali jsme si na trampolínách, snažili jsme se vylézt na vrchol sopky, zajezdili jsme si ve Formuli 1, zahráli jsme si třeba i fotbal. Jen odvážnější z nás zdolávali překážky na horolezecké stěně.

Cesta zpět již byla klidná a rychle utekla.

Užili jsme si tedy den plný zábavy, takže výlet byl báječný.

fotogaleriePřipravila: p. uč. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16