Logo základní školy Třebařov

Brighton


londyn-3-den-2015-ilustr Dear readers, we´re bringing you the third article about our trip to England. It´s written by Lucka Chlupová and Lucka Holčáková.

Dnešní den začal vstáváním o půl sedmé. Nachystali jsme se a došli k našemu autobusu, který nás odvezl do přímořského města Brighton.
Do města jsme dojeli kolem deváté hodiny. Paní průvodkyně nás vzala k extravagantnímu paláci, postaveném v indickém stylu. Po zhlédnutí paláce byl krátký rozchod na nakupování suvenýrů a utrácení peněz.
Naše prohlídka města Brighton pokračovala obřím akváriem s různými druhy exotických ryb. Po návštěvě akvária nás vzali k oblázkové pláži, odkud jsme se dívali na rozbouřené moře. Nemohli jsme blíž, protože byly obrovské vlny. Vedle moře stálo veliké ruské kolo.
Nakonec nás odvezli do vzdělávacího centra. Tam jsme se do tři čtvrtě na sedm učili a poté se rozloučili s naší lektorkou Pauline českou písničkou Skákal pes. Nedaleko vzdělávacího centra na nás čekal autobus, který nás odvezl na parkoviště, kde si nás vyzvedly hostitelské rodiny.

Připravily: Lucka Chlupová, Lucka Holčáková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16