Logo základní školy Třebařov

Březen v ŠD B


brezen-v-sdb-2019-ilustr Měsíc březen probíhal ve znamení vítaní jara, a proto jsme v tomto duchu pracovali na výzdobě naší družiny. Nezapomněli jsme ani na MDŽ, který jsme oslavili tvorbou krásných přáníček.Díky nadprůměrně teplému počasí jsme chodili i na vycházky, při kterých jsme pozorovali probouzející se okolní přírodu. Poznávali jsme první jarní květiny a živočichy. Dále jsme se věnovali knihám – četli jsme napínavé příběhy a pohádky, navštívili jsme i školní výstavu knih a knihovnu, povídali jsme si o oblíbených knihách. Na výstavě se dětem nejvíce zalíbila kniha s krásnými ilustracemi a vtipným názvem – Jak se zbavit mstivý Soni. Zapůjčili jsme si ji tedy do družinky, abychom si ji přečetli. Touto krásnou knihou jsme zakončili březnový měsíc.

Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16