Logo základní školy Třebařov

Beseda s myslivci


ms-bes-myslivci-2016-ilustr Ve středu 17. února do školky zavítali myslivci z Třebařova – pan Vystrčil a pan Švichký. Pro děti si připravili pestrý program.

ms-bes-myslivci-2016-o2 Povídali nám o lesní zvěři, o přírodě, co potřebují k lovu, jak se starají o zvěř a spoustu dalších zajímavých věcí. Donesli nám ukázat různé časopisy, pomůcky a také trofeje, které ulovili ve své honitbě. Děti dostaly také různé otázky z myslivosti a naši hosté byli mile překvapeni, že si všechno pamatují. Nakonec nás zaujala knížka od Alžbětky Hoškové, která umí zvuky lesních zvířat a zjistili jsme, že takovou knížku by si přál každý myslivec Smejici se.


fotogalerieMateřská škola děkuje za vzorně připravenou besedu a těší se na další spolupráci s myslivci u projektu ,,ROK V LESE“.

Připravila: Veronika Křivánková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16