Logo základní školy Třebařov

Beseda s myslivci v MŠ


beseda-myslivci-2020-ilustr V rámci projektu ROK V LESE se v úterý 25. února konala Beseda s myslivci. Ve školce nás navštívil pan Vystrčil z Mysliveckého sdružení Třebařov.Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí ze života zvířat, z myslivecké činnosti a z přírody. Pan myslivec poučil děti, jak se mají chovat v lese a co dělat, když v přírodě najdou mládě.

Prohlédli jsme si trofeje od jelena, muflona, srnce, zuby od divokého prasete tzv. zbraně a různé časopisy o myslivosti. Také jsme se dozvěděli, že myslivci používají svoji mluvu a pan Vystrčil nám řekl pár odborných slov. Na závěr jsme si poslechli troubení jelena v říji.

Děkujeme panu Vystrčilovi za velmi hezkou a poučnou besedu a těšíme se na další spolupráci.
 
 
 
 
 
 
 

Petra Krönerová, Veronika Švichká
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16