Logo základní školy Třebařov

100 let republiky - projektový den v 5. třídě


100-let-rep-2018-ilustr Tento den jsme přišli oblečeni v barvách vlajky a s připraveným referátem na téma: Recepty 1. republiky, Osobnosti století, Zajímavosti o prezidentech

Školním projektem jsme se seznámili s okolnostmi vzniku našeho státu, zábavnou formou jsme si připomněli státní symboly (např. pokusili jsme se z našich těl sestavit vlajku), dozvěděli jsme se zajímavosti o našem prvním prezidentu T. G. Masarykovi a výtvarně jsme ztvárnili logo k tomuto významnému výročí. Bylo to moc prima, pracovali jsme v příjemné atmosféře v modré, červené a bílé skupině.

Velice zajímavé byly recepty 1. republiky, a proto bude náš další projekt právě o tom.

Připravila tř. uč. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16