Logo základní školy Třebařov

baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“ 

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050


Světový den zvířat

Světový den zvířat oslavili 4. října žáci pátého ročníku projektovým dnem. Pestré úkoly na interaktivní tabuli propojené s opakováním anglického jazyka oživily staré poznatky a přinesly i něco nového. Všechny znalosti si děti prověřily plněním úkolů v pracovních listech a většině se opravdu dařilo.

Celý den si žáci zpestřili domácími mazlíčky, které si přinesli z domu. Sešli se nám králíčci, morčata a dokonce i užovka červená. Ze závěrečného hodnocení dětí vyplývá, že se rozhodně nenudily a domů odešly bohatší o nové informace ze života zvířat z celého světa.

Tematický den se uskutečnil v rámci udržitelnosti environmentálního projektu Všemi smysly na přírodu, který byl financován Evropský sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.


  sdz2012-1

sdz2012-2

sdz2012-3

 

Připravila: p. uč. Renata Nečasová (lektorka)

(přečteno: 1211x)
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16