Logo základní školy Třebařov

baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“ 

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050


Soutěžní odpoledne s výstavou

vystavka-a Ve spolupráci projektu Všemi smysly na přírodu a zástupců dětí z „žákovského parlamentu“ jsme 28. května uspořádali soutěžní odpoledne s výstavou ekologických výrobků, propagačních plakátů a ukázali jsme i nové vybavení EKOtřídy. Pro žáky naší školy bylo nachystáno celkem pět soutěží či aktivit z oblasti ekologie, přírodopisu a zeměpisu. Děvčata z osmé třídy vytvořila krásné propagační plakáty o našem ekologickém projektu a žáčci z prvního stupně vyrobili řadu zajímavých výtvorů z přírodních materiálů.

vystvaka-b V průběhu dne nás zaskočilo nepříznivé počasí, ovšem všechny aktivity zdárně proběhly. A účast žáků v soutěžích byla velmi vysoká, přibližně se zapojilo 110 žáků!!!


Výsledky soutěže jsou následovné:

I. třída – Aneta Šindlerová (47 bodů)

II. třída – Adéla Holčáková, Radka Zouharová (45 bodů)

III. třída – Tina Kolomá (49 bodů)

IV. třída – Daniel Olos, Martin Tichý (50 bodů)

V. třída – Lucie Hutirová, Veronika Hermanová (46 bodů)

VI. třída – Zita Zouharová, Kateřina Kvapilová (57 bodů)

VII. třída – Aneta Knichalová (59 bodů)

VIII. třída – Petra Sekaninová (50 bodů)

IX. třída – Josef Švec (55 bodů)

 

vystava-c

Výhercům moc gratulujeme, p. uč. Kolbábek má pro ně nachystané diplomy a drobné ceny. Ostatním žákům děkujeme za hezké výsledky a hojnou účast v soutěži. Poděkování patří samozřejmě žákům za organizaci akce – Anetě Kozákové, Martině Kuchařové, Kamile Drahošové, Olze Knápkové, Lucii Kozákové, Marcele Mackové, Lukáši Kurbelovi a Jiřímu Frischovi.


Soutěžní odpoledne s výstavou bylo spolufinancováno díky Evropskému sociálnímu fondu a státnímu rozpočtu České republiky.

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek (koordinátor aktivit)

(přečteno: 1432x)
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16