Logo základní školy Třebařov

baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“ 

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050


Pobyt kolektivu 6. a 9. třídy v Naučném středisku Kladno-Čabárna

Od 21. 3. do 25. 3. 2011 jsme měli možnost zúčastnit se ekologického pobytu v Naučném středisku ekologické výchovy Kladno-Čabárna.

cabarna-1 V pondělí ráno jsme nasedli na vlak a po čtyřech hodinách jsme dojeli na místo. Hned po příjezdu do centra jsme se naobědvali a šli se zabydlet v krásných dřevěných pokojích. Lektoři nás seznámili s programem, který pro nás připravili, a provedli nás záchrannou stanicí AVES, která je součástí centra. Každý den nás čekalo něco nového. Naučili jsme se střílet z luku, stloukat ptačí budky a mnoho dalších zajímavých věcí…

cabarna-2 Večer nás vždy čekala válečná porada „na koberečku“. Ve volném čase jsme hráli fotbal, natáčeli kouzelnická videa, relaxovali, opékali buřty, chodili po haldách, kreslili zvířata, nebo poslouchali „Linkiny“… Po večerce jsme šli spát a těšili se na další den… Byli jsme i na výletě ve skanzenu Mayrau.

cabarna-3 Hodně jsme se nasmáli a pobyt si maximálně užili. Věnka Hučíková nás dokonce naučila francouzsky a japonsky. Všem se v Kladně moc líbilo a na tento „mešuge“ (šílený) týden budeme dlouho v dobrém vzpomínat…

Ekologický pobyt byl finančně podpořen Evropskými sociálními fondy a státním rozpočtem České republiky.

Napsala: Dominika Knichalová

(přečteno: 1302x)
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16