Logo základní školy Třebařov

O základní škole

Naše základní škola má devět tříd s nižším počtem žáků, což umožňuje individuální přístup a vytvoření příjemné, takřka rodinné atmosféry. Přátelským a příjemným prostředím se snažíme, aby se žáci cítili ve škole bezpečně a spokojeně.

Nově zrekonstruované budovy školy jsou dominantou středu obce, nachází se na pěkném a udržovaném místě několik metrů od místní komunikace.

Ve školním roce 2020/2021 navštěvuje naši školu 147 žáků (75 žáků na I. stupni a 72 žáků na II. stupni). Vyučuje se podle ŠVP Stačí jen chtít. Jsme zapojeni do různých grantů a ve výuce uplatňujeme projektové vyučování zaměřené především na ekologickou výchovu. Na prvním stupni se žáci učí anglický jazyk. Na druhém stupni si mohou vybrat jako další cizí jazyk německý nebo ruský.

Přednosti naší školy:

 

virtuální prohlídka ZŠ

 

FOTOGALERIE

I. STUPEŇ

2-tr 1-tr

3-tr 4-tr 5-tr


sd-a sd-b

 
II. STUPEŇ

7-tr 6-tr


 

 

 

 

8-tr

9-tr 
Odborné učebny

cv-kuch

eko-uc
 

uc-info

skol-dilna

 

 

 

 

 

 

 

teocv

sk-jid
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16