Logo základní školy Třebařov

baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“ 

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050


Moravským krasem od severu k jihu 2

Ve středu 16. května 2012 vyjeli vybraní žáci z šesté až deváté třídy na exkurzi do Moravského krasu, konkrétně na program „Moravským krasem od severu k jihu“.

mk-2012-1 Počasí nám sice moc nepřálo, byla zima, ale i tak jsme absolvovali naplánovanou trasu. Žáci byli seznámeni s rázem krajiny a jejím původem. S radostí se také zapojili do připravených aktivit. Velmi atraktivní činností bylo zhotovení a následné konzumování pomazánky z bylinek, které si sami připravili.

mk-2012-2

Jako již tradičně jsme navštívili okolí Býčí skály a nedaleké průlezky ve skalách. Většina se odvážila do úzkých prostor a tuto trasu ve skalách dlouhou asi 20 metrů zdárně prošla. Všichni jsme se bez újmy na zdraví a plni zážitků vrátili domů.

 

 

Připravila: p. uč. Michaela Cahlíková

(přečteno: 1195x)
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16