Logo základní školy Třebařov

baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“ 

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050


Jak pracovat s interaktivní tabulí – 2

„Jak pracovat s interaktivní tabulí – kurz pro pokročilé“ volně navázal 18. a 28. ledna na předchozí sérií školení pro cílovou skupinu (pedagogy a řešitele vzdělávacích materiálů) v rámci projektu „Všemi smysly na přírodu“. Hlavním tématem těchto kurzů byla práce s flash animacemi a toolkity. Celý projekt je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

  skoleni-a skoleni-b
 
 
 
 
 
 
 
 
skoleni-c skoleni-d
 

 

 

 

 

 

 

Napsal: Mgr. Filip Kolbábek, koordinátor aktivit

(přečteno: 1247x)
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16