Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > ŽIVOT DĚTEM 2024

ŽIVOT DĚTEM 2024

25.4.2024

Naše škola se pravidelně zapojuje do charitativní sbírky ve prospěch společnosti Život dětem o.p.s, která již od roku 2000 pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky.

Letos se prodeje sbírkových předmětů (magnetky, přívěsky, náramky, stylusy) ujala 8. třída a podařilo se jí vybrat 4 923Kč.

Protože se ale neprodaly všechny věci, které nám společnost Život dětem zaslala, poskytlo SRPDŠ  zbývající částku (1477,- Kč)  a neprodané předměty zůstanou ve škole. Budou použity například jako odměny v soutěžích.

Vše o společnosti a především o tom, kam míří získané peníze, se můžete dozvědět na stránkách www.zivotdetem.cz.  Za dobu její existence se podařilo nakoupit zdravotní a jiné vybavení pro děti v celé ČR v hodnotě 416 464 419, 96 Kč.