baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050

Výzdoba EKOtřídy

Ve školním roce 2011/2012 se v rámci projektu Všemi smysly na přírodu zařizuje nová interaktivní učebna „EKOtřída“. Děvčata deváté třídy, Aneta Kozáková, Andrea Šimonová a Kamila Drahošová, pod dohledem pana učitele Kolbábka, se nabídla, že pomohou třídu vyzdobit

malba-1 Začátkem prosince si udělaly papírové šablony kontinentů a zvířat pro ně typické. Když byly hotové, tak je dívky překreslily na zeď v barvách olympijských kruhů. Prvně namalovaly žlutou Asii, červenou Ameriku, modrou Evropu, následovala černá Afrika a nakonec zelená Austrálie.

malba-2 Nejvíce pracnou částí byla kresba samotných zvířat a jejich pozadí. Pro Asii byla zvolena panda, Ameriku symbolizuje nádherný tukan, pro Evropu byla vybrána veverka, Africe dominuje slon a Austrálii reprezentuje klokan. V anketě můžete během ledna a února hlasovat pro nejpěkněji ztvárněné zvíře.

Děvčatům velmi děkujeme za hezkou výzdobu učebny, ocenění je určitě nemine.

malba-3

malba-4