baner-580x74

Vzdělávací materiály – stránky byly spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

„Komplexní řešení environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v ZŠ Třebařov“

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.03/03.0050

Vybavení EKOtřídy

V říjnu jsme zahájili renovaci odborné učebny s interaktivní tabulí. Nová učebna s názvem „EKOtřída“ je postupně vybavována a vylepšována v rámci projektu „Všemi smysly na přírodu“, který spolufinancují Evropský sociální fond a státní rozpočet České republiky.

ucebna-1 Již v loňském školním roce byla do učebny zakoupena interaktivní tabule, nyní jsme pořídili nový koberec a sedací nábytek, tzv. sedací hrušky. Dětem se velmi líbí, pohodlné sezení si vyzkoušely již v několika hodinách.

ucebna-2Tím však ale nekončíme… postupně bude přibývat další vybavení: gauč, knihovna s literaturou, nástěnky, živý koutek, koše na tříděný odpad atd. Nebude chybět zajímavá výzdoba a logo EKOtřídy, jenž vytvoří naši šikovní žáci.

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek, koordinátor aktivit

(přečteno: 332x)