Vystoupení na Setkání seniorů - 2017

vyst-seniorum-2017-ilustr V úterý 12. 12. 2017 se konalo další z pravidelných setkání našich seniorů v třebařovské myslivně. Tentokrát vánočně laděné.

My jsme byli pozváni, abychom vystoupili s krátkým programem. Z úst druhostupňových děvčat Nikoly P., Albíny N. a Sabiny R. zazněla nejprve píseň Dády Patrasové O Vánocích. Poté zarecitovali třeťáčci Lea S., Lenka N. a Lukáš A. vánočně – zimní básničky. Všechny děti společně zazpívaly veselou písničku Vánoční.

Vystoupení bylo zakončeno klasickými koledami Pásli ovce Valaši, Půjdem spolu do Betléma a Vánoce, Vánoce přicházejí, které si s námi naši senioři s chutí zazpívali.

Připravila: p.uč. B.Šrolová