Švihadlový čtyřboj - 2017

svih-ctyrboj-2017-ilustr Ve čtvrtek 19. ledna se vybrané děti z 1. – 3. tříd zúčastnily švihadlového čtyřboje, pořádaného DDM v Moravské Třebové v tělocvičně ZŠ ČSA.

Soutěžilo se v těchto disciplínách:           1. přeskoky odrazem snožmo přes švihadlo
                                                             2. přeskoky snožmo vzad
                                                             3. přeskoky střídnonož přednožením pravé a levé
                                                             4. přeskoky jednonož

svih-ctyrboj-2017-o1 Každá z těchto disciplín se skákala 1 minutu. Celkové pořadí v soutěži tvořil součet přeskoků z jednotlivých disciplín.

Ve velké konkurenci se nejvíce dařilo Jáchymu Švecovi (2. tř.), který obsadil 3. místo v kategorii chlapci 2. – 3. tříd a Darině Šindlerové (3. tř.), která si ve své kategorii zasloužila 2. místo.

Vítězům gratulujeme. Pochvalu zaslouží všechny zúčastněné děti, které se snažily o co nejlepší výkony  a školu tak skvěle reprezentovaly.

Velký dík patří ochotným rodičům – paní Švecové, paní Bařinové a panu Novotnému za bezpečnou dopravu dětí na soutěž i zpět.

Připravila: p. uč. M. Maděrová