STÁŘÍ OČIMA DĚTÍ – ŠD B

stari-ocima-deti-2017-ilustr Tak jako podzim hýří všemi barvami, tak i program žáků ve školní družině září barevností a nápaditostí. Tento měsíc se věnujeme tématu „Stáří očima dětí“.

Na začátku měli žáci namalovat obrázek, jak oni vidí stáří svýma očima. Téměř všichni vytvořili portréty seniorů. Těmito krásnými kresbami jsme vyzdobili školní chodbu i naši družinu.
Dále žáci vzpomínali na veselé historky o svých prarodičích, plnili různé kvízy, hádanky a dokonce si mohli vyzkoušet stárnutí na vlastní kůži. Při této aktivitě jsme se velice pobavili. Závěrem projektu bylo psaní dopisu a vyrábění malých dárečků do Domova pro seniory v Lanškrouně.
Přejeme si, aby z našich výtvorů měli všichni obdarovaní senioři velkou radost.

Napsala Eva Chlupová