Karneval - MŠ - 2018

karnev-ms-2018-ilustr V pátek 16. 2. se v mateřské škole uskutečnil karneval. Od ranních hodin se chystala karnevalová výzdoba a čekalo se na první karnevalové kostýmy, ve kterých přicházely natěšené děti.

karnev-ms-2018-o1 Přivítali jsme ve školce např. mořskou pannu, kovboje, roztomilou kočičku, krásné princezny, batmana, myšku, samuraje…

Děti si užily spoustu zábavy při tanci a soutěžích, za které dostaly sladkou odměnu. Velmi se jim líbilo házení barevných girland. Na závěr je čekalo překvapení v podobě vystřelení barevných konfet.

Všechny kostýmy byly originální, děkujeme rodičům za přípravu dětí na karneval a paní Hlubinkové za občerstvení.

Petra Krönerová
Olga Knápková