Ježíšek a vánoční besídka - 2016

vanocni-besidkai-2016-ilustr  Ve čtvrtek 15. prosince jsme se už od rána těšili na ,,Ježíška“. Otevřeli jsme okno a netrpělivě čekali, až zazvoní zvoneček. Pod stromeček nám Ježíšek nadělil spoustu nových hraček.

vanocni-besidkai-2016-o1  Odpoledne se přišli podívat rodiče a rodinní příslušníci na vystoupení dětí – vánoční besídku.

Program vánoční besídky:

- Vystoupení všech dětí – básničky a píseň o podzimu, básničky s vánoční tematikou

- Vystoupení malých dětí – básničky s pohybem, písnička a tanec Rolničky

- Vystoupení velkých dětí – vystoupení s hracími rourami BOBOTUBES, příběh o narození Ježíška

- Angličtina – písně Head and shoulders, Hello Reindeer, Little Snowflake

- Dramatický kroužek – pohádka O dvanácti měsíčkách

- Hudebně pohybový kroužek – tanec na písničku Zima, zima, zima

Po skončení besídky děti ukázaly rodičům nové hračky a společně si s nimi pohráli.

Děkujeme rodičům za přinesené dobrůtky.

Kolektiv mateřské školy přeje všem krásné a pohodové Vánoce plné klidu, pohádek, dobrého jídla a úsměvů dětských tváří pod stromečkem. Do nového roku 2017 přejeme pevné zdraví, hodně lásky a štěstí.

Jana Vystrčilová, Veronika Křivánková, Olga Knápková, Jaroslava Vičarová