Hudebně prev. progr. BUBNOVÁNÍ

hud-prev-progr-2016-ilustr Poslední předvánoční týden absolvovali všichni žáci naší školy hudebně preventivní program BUBNOVÁNÍ. Zúčastnění nebyli ovšem jen pasivními diváky a posluchači.

hud-prev-progr-2016-o1 Děti měly možnost zahrát si na jeden z nejstarších hudebních nástrojů na světě.

Do třídního kolektivu vnesl společný „bubnující“ zážitek nadšení a  podpořil týmového ducha. Žáci poznali, že rytmus má v těle každý, že bubnování je jednoduché, zábavné a užitečné.

Hudební program s prvky muzikoterapie vedl ve třech dnech zkušený bubeník a lektor Petr Mifek z Prahy. Pro nás všechny to byla příjemná relaxace s možností naučit se něco nového a zajímavého.

Připravila: p.uč. B.Šrolová