Greenwich

londyn-2-den-2015-ilustr Dear readers, the article about our second day in London is here! It´s written by Markéta Macková. Vstávali jsme, asi jak kdo, většinou kolem sedmé.

V osm byl odjezd z parkoviště, kam nás zavezla rodina, se kterou jsme bydleli. Odjezd se ale trochu zpozdil, protože nám někdo v noci rozbil venkovní vrstvu jednoho ze zadních oken autobusu.

Jeli jsme do Greenwich, kde jsme navštívili nultý poledník, park nebo loď Cutty Sark. Pak jsme šli do námořního muzea. Následovala projížďka na lodi po Temži. Zjistila jsem, že trpím mořskou nemocí a plavbu lodí prozvracela.

Potom jsme nasedli do autobusu, který nás násilím převezl do školy. Nakonec to bylo fajn, učitelka milá a mluvila srozumitelně.

Abych nezapomněla, s učiteli vycházíme vzájemně dobře. Myslíme, že paní učitelka Doležalová a paní učitelka Valentová jsou fajn a rozumíme si. Teda aspoň ze strany žáků (jestli vám lezeme na nervy, omlouváme se). I s druhou školou, která jede s námi, a s rodinami nejsou problémy. Jen se ráno řešil jeden incident, kdy nejmenovaná žákyně byla v noci náměsíčná a pokusila se v tomto stavu utéct oknem.

Počasí si s námi nerozumí, cuchá vlasy nebo nás nedobrovolně umývá deštěm. Ale je tu hezky!

Připravila: Markéta Macková